Sú okrúhle, vyrobené z rôznych materiálov, majú rôzne veľkosti, a v podstate aj rôzne použitie, no napriek tomu ich môžte použiť všetky tri naraz, a dokonca nie len dámy. Reč je o lopte, kettlebelloch a gymnastických kruhoch, ktoré budete potrebovať k štvrtkovému workoutu.

Ten je už tradične návratom do minulosti, tentokrát nie až tak dávnej, pretože si zaspomíname na október a spolu s ním na triplet, v ktorom si môžte otestovať kam sa za pol roka (ne)posunuli Vaše muscle ups. Ak už vieš teraz, že sú lenivé ako vši a nepohli sa nikam, tak ešte stále si môžeš otestovať či už napríklad dokážeš zvládnuť 25 wall ballov bez prestávky a rovnakým spôsobom aj SDHP s kettlebellom.

Možností ako otestovať svoj progres máte jednoducho niekoľko, takže by ste sa nemali fixovať len na muscle ups. A mimochodom, keď sa o ne nebudete pokúšať, tak o nich budete vždy len rozprávať a nikdy nezažijete ten pocit z prvého pohľadu na svet z výšky gymnastických kruhov.

[wod]TBT 24/10/2018
3 Rounds For Time:
25 Wall Balls (9/6)
15 KB SDHP (24/16)
5 Muscle Ups[/wod]

Pri pohľade na Lauru nebude asi nikomu vadiť, že vo videu sa hovorí po španielsky, aj tak si zapamätáte viac jej tetovania ako SDHP…