Vedeli ste o tom, že prerušovaná súlož je hriech?! A teraz nemyslím len z pohľadu Vašich partnerov a partneriek, ktorých takto možno ukrátite o „happy end“, ale aj z pohľadu cirkvi. Dozvedel som sa o tom z jednej diskusie na portáli „Liga pár páru“.

Jednej zblúdilej ovečke totiž miestny pán farár povedal, že prerušovaná súlož v manželstve je hriech a sex má slúžiť len na plodenie detí. Ťažko povedať, čo vie taký farár, ktorý žije v celibáte o sexe, no treba uznať, že otázka prerušovanej súlože a detí mu asi cudzia nie je, veď do spovednice môže kedykoľvek ktokoľvek zablúdiť.

Portál mu však dal za pravdu a odsúdil správanie úprimnej ovečky, pretože je to vraj forma antikoncepcie a tá je jednoducho v bohom požehnanom manželstve neprípustná. A na základe tohto tvrdenia môžem slobodne povedať, že „Liga pár páru“, nemá o tejto téme ani páru. Pretože ak chcem niečo prerušiť, tak len preto, že sa mi to páči a chcem aby to trvalo dlhšie a nie preto, že nechcem priviesť na svet ďalší hladný krk. Takže budem zrejme hrešiť aj naďalej, jeden hriech hore dole….

Vy si to však s prerušovaním v nedeľu zrejme rozmyslíte o čosi dôkladnejšie. Nie preto, že by ste sa chceli vyhnúť hriechom, to Vás už aj tak nespasí, ale skôr preto, že každé prerušenie cleanov, alebo toes to barov Vás bude stáť 8, resp. 6 kalórii na bikeu. A asi Vám nemusím hovoriť, že čím viac prerušení, tým viac kalórii, a teda v konečnom súčte veľmi nízky počet kôl.

[wod]AMRAP 20:
20 Power Cleans (40/30)
15 TTB
10 High Box Jumps
-za každé prerušenie série PC alebo TTB= penalty 8/6 Cal Bike[/wod]

Desať unbroken power cleanov by malo byť minimum, ktoré by ste mali zvládnuť. Znamenalo by to len 8/6 kalórii vrámci cleanov v jednom kole. Lenže tých kôl bude pravdepodobne viac…takže?!