Trikrát a dosť! Poviete si v stredu zrejme nie raz, pretože na Vás čaká tak trochu zradný workout. Pocity z neho by som prirovnal k pocitom z vyrážky na tvári, obzvlášť keď sa Ti spraví na tvári v tridsaťpäťke. Za mladých čias sme tento výplod ľudského tela volali inak, ale vraj už nedávne „hovno“ v komentári bolo pre citlivé povahy priveľa, takže j–ák by ich mohol úplne odrovnať, a tak bude používať akceptovateľnejší výraz.

Zo začiatku sa z vyrážky tešíš, pretože popri šedivých vlasoch, kruhoch pod očami a čoraz nižšie položenými semenníkmi, je to akýsi posledný výkrik mladosti a zároveň spomienka na pubertu. Aj keď si uvedomuješ, že tá vyrážka je dôsledkom toho, že si zase zožral čo si nemal, alebo Ti jednoducho dáva telo najavo, že niečo nie je v poriadku.

Tešíš sa z nej, a je úplne jedno, či ju máš na nose, na líci, alebo na čele namiesto tretieho oka. Keď však na druhý deň narastie a začne ju doprevádzať bolesť, spomienka na pubertu už taká príjemná nie je. Snažíš sa jej zbaviť čo najskôr pretože sa jednoducho k Tvojmu imidžu dospeláka nehodí a kazí Ti Tvoj drsný výraz. Ona však ešte nedozrela, a Ty s ňou musíš žiť minimálne ďalší deň.

Na tretí deň to s ňou skúšaš znovu, pretože tri dni sú naozaj viac než dosť a Ty chceš späť svoju dôstojnosť. Ráno ešte predtým ako si umyješ zuby, ju stláčaš zo všetkých strán, hoci aj cez bolesť, až kým jej obsah neuvidíš na zrkadle. Hneď ako si vychutnáš ten vyslobodzujúci pocit, skontroluješ či sa neušlo aj zubným kefkám a potom vyleštíš zrkadlo toaletným papierom, keďže je po ruke.

V treťom kole stredajšieho wodu budete tiež zrejme radi, že ste sa ho konečne zbavili. Možno prídu aj menšie prejavy bolesti, no našťastie nebudete musieť nič leštiť, teda za predpokladu, že to nebudete preháňať s magnéziom. A pár minút po dokončení si určite uvedomíte, že to chvíľkové „utrpenie“ stálo za to.

[wod]3 Rounds For Time:
21 Box Jumps
15 TTBs
9 Devils Presses (22,5/15)[/wod]

Chalan si síce trochu mýli KB s DB, ale inak to vysvetlil celkom dobre, a na záver dokonca aj vyleštil…