Patrí sa asi ešte raz pogratulovať víťazom a všetkým zúčastneným sobotného Weightlifting Cupu. Váhy padali slušné, technicky to až také slušné nebolo, ale to píšem najmä preto aby ste nezaspali na vavrínoch (aj keď niektorí zrejme zo soboty na nedeľu nespali vôbec). Ďakujeme aj za účasť na grilovačke, robil som čo sa dalo, žiaľ nedá sa vyhovieť všetkým a nemohol som vedieť, že poniektoré budete mať chuť na delikátnejšie a zrejme aj mladšie mäsko.

Ale späť k vzpieraniu, keďže určite Vám teraz prebieha hlavou, že za tú techniku môžeme my, pretože nemáte hodiny vzpierania. Bude to zrejme už obohratá pesnička, ale do Weightlifting Cupu, ktorý bol 18.5., ste na tréningoch vzpierali 10x, po ňom ešte budete do konca mesiaca ďalších 7x. Stále málo?! Verte mi, že je to podstatne viac ako som ja vzpieral za posledné dva mesiace!

Každopádne už zajtra budete mať ďalšiu možnosť zdokonaliť svoje cleany, pretože súčasťou workoutu bude 30 opakovaní z hangu a práve týmto spôsobom natrénujete najdôležitejšiu fázu cleanu, pull a pád pod činku. Teším sa na Vašu silnú účasť!!!

[wod]10 Rounds:
3 Hang Squat Cleans (80/55)
6 Strict Handstand Push Ups[/wod]

Laura mala so SDHP úspech, verím, že s rovnako úspešné bude aj prevedenie hang squat cleanu, aj keď ste ho už neraz videli.