Mama mi vždycky vravela, že slušnosť káže poďakovať. A ja Vám hneď na úvod musím veľmi silno poďakovať. Poďakovať ešte raz, a ešte úprimnejšie za Vašu podporu v súťaži Bloger roka, ktorá už spoznala v kategórii, ktorej som súťažil svojich víťazov. Áno, keďže sa o tom dozvedáte až teraz, znamená to, že som nevyhral, pretože odborná porota mala na „komenty“ iný názor a nezavážil ani fakt, že Vaše hlasy ma do finále posunuli z tretieho miesta.

V konečnom poradí som skončil na deviatom mieste, čo ma úprimne trochu sklamalo, najmä kvôli Vám a Vašej podpore, no konkurencia bola naozaj silná. Netuším akými kritériami sa riadila „odborná“ porota, no neskromne si dovolím tvrdiť, že sa posudzovala viac vizuálna ako obsahová stránka blogov. Aj keď v kategórii „food“ to bolo zrejme presne naopak, súdiac podla fotky cestovín s tromi lístkami rukoly, ktoré víťazka uvarila ako prejav vďaky za prvé miesto. Verím, že budúci rok ju, nám všetkým známa dasisko.sk, zotrie z mapy blogerov bez väčšej námahy.

Mňa od mojej „blogerskej“ námahy porota neodradí, písať budem naďalej, veď koniec koncov píšem pre Vás a nie pre nich. Takže kým mi nezačnete posielať výhražné listy, že už stačilo, tak s tým neskončím, lebo viem, že niektorých z Vás to baví, a mňa baví baviť Vás. Takže ešte raz veľmi pekne ďakujem za podporu.

Baviť Vás snáď budú aj pondelkové thrustre?! Viem, že ako odmenu za Vašu podporu by ste si zaslúžili viac, ale verte mi, že dobré thrustre nie sú nikdy zlé, a v pondelok už vôbec nie, veď budete mať celý týždeň na to aby ste na ne zabudli. Teda takmer celý, aby som neklamal. V couplete ich budete striedať s behom, takže priestoru na vytrasenie rúk a nôh bude viac než dosť, čo Vám zrejme príde vhod vzhľadom na to, že thrustre by ste mali zvládnuť bez zaváhania naraz. Aj z toho dôvodu nie je pri nich uvedená váha dumbbellov, s ktorými by ste ich mali absolvovať…

[wod]For time, fast and heavy:
21 DB Thrusters
400m Run
18 DB Thrusters
400m Run
15 DB Thrusters
400m Run[/wod]

Jason Vám v skratke vysvetlí, prečo sú thrustre tak komplexným, no zároveň nepríjemným cvikom: