Dnes už môžme za Openom spraviť hrubú čiaru. Ak preferujete radšej dĺžku ako hrúbku, tak spravte dlhú, no nech je to čiara. Pod tú čiaru si spíšte plusy a mínusy, skúste sa nad nimi zamyslieť a hlavne začnite na odstraňovaní mínusov pracovať už tento týždeň. Ďalší Open vraj príde už o pol roka a to je veľmi krátky čas, kratší ako Vaša hrubá dlhá čiara.

Priam ideálne Vám k tomu poslúži už utorkový workout, v ktorom sa potrápite so šplhom na lano a snatchmi s DB. Tie nás v končiacom sa Opene minuli, ale to neznamená, že nás minú aj v tom ďalšom. A tak Vám určite dobre padne precvičiť si ich techniku, nadväzovanie opakovaní atď. V piatich kolách bude na to príležitostí viac než dosť. Len pozor na spomínané šplhy na lano, aby ste si po snatchoch nezodrali ruky do fialova.

Fialovú si radšej oblečte na seba a podporíte tak medzinárodnú kampaň zvyšovania povedomia o epilepsii a ľudí trpiacich touto chorobou. Len Vás prosím, naozaj stačí tá fialová, žiadne napodobňovanie epileptických záchvatov nebude nutné, obzvlášť nie na lanách.

[wod]5 Rounds for time of:
2 Legless rope climbs
20 DB Snatches (22,5/15)[/wod]

Neviem, či má v utorok pršať, ale fialový dážď by určite neprekážal nikomu z nás…