Po dvoch dňoch náročných a intenzívnych workoutov Vám naordinujeme tréning, v ktorom budete mať veci viac pod kontrolou, teda aspoň by sme chceli aby ste mali. Ťažko povedať, či sa Vám to podarí počas celých 21 minút, no vzhľadom na to, že budete trénovať „len“ s vlastnou váhou, by sa to podariť mohlo.

Hlavnú úlohu utorkových tréningov zohrá gymnastika a alternovať v nej budú tri cviky: ring dipy, zhyby a kliky v stojke. Ak sa budete držať scenára, tak všetky by mali byť v striktnom prevedení a v predpísanom počte opakovaní. Samozrejme každému naškálované podľa jeho schopností a možností, tak aby ste nemuseli hneď po troch minútach improvizovať a z EMOMu spraviť AMRAP.

Nič proti improvizácii, ale utorkový tréning má byť o kvalite, nie o naháňaní sa za opakovaniami, a tak ak chceš opäť posunúť svoju gymnastiku o level vyššie, prihlás sa na tréning už teraz!

[wod]21min. EMOM:
10 Strict Ring Dips
8 Strict Pull Ups
6 Strict HSPU[/wod]

Pre väčšinu z Vás budú najväčšou výzvou zrejme striktné kliky v stojke, tak ako tomu bolo počas posledného Openu, ten ďalší je však už za rohom, takže najvyšší čas pripraviť sa naň ešte dôslednejšie!!!