„I came in like a wrecking ball, I never hit so hard in love…“ Spomínate si na Miley a jej hit, ktorý otriasol Amerikou, a teda aj celým svetom?! Ok, meno Vám možno nič nehovorí, ale na song, a najmä videoklip si určite spomínate.

Áno je to presne ten, v ktorom sa útla Miley vozí na demolačnej guli a presne ten, po ktorom začali americké tínedžerky masívne olizovať všetky kladivá, ktoré sa im dostali do rúk, a nosiť priesvitné biele tielka aby aj ich bradavky bolo vidieť už zdiaľky. Je mi jasné, že sa teraz tvárite pohoršene a chytáte sa za hlavu, prečo také niečo vôbec vzniklo?!

Ale to len preto, že ženy si nechcú priznať, že aj ony by si aspoň raz chceli zajazdiť na veľkej kovovej guli a aspoň raz prejsť jazykom po poriadne studenom a veľkom kladive. No a muži sa zase boja priznať, že by aspoň na chvíľu chceli byť tou guľou alebo kladivom, ktoré Miley tak pevne drží vo svojich dlaniach. A prečo sa tým v komente k tréningu vôbec zaoberám?!

Pretože zajtra budete musieť rovnako pevne držať v rukách laná, na ktoré sa budete šplhať. A čím pevnejšie sa ich budete držať, tým viac opakovaní do dvoch minút stihnete. Pevný úchop a dobrá koordinácia sa Vám určite zídu aj pri druhom cviku, ktorým bude turkish get up, pri ňom si však určite dajte pozor aj na kvalitu prevedenia a ponáhľajte sa pomaly.

[wod]3 Rounds of:
2 Minutes of Rope Climbs
2 Minutes of Turkish get ups (22,5/15)
Rest 2 minutes[/wod]

Miley v celej svojej kráse, upozorňujem, že ak si to dodnes nevidel, tak je to vysoko nákazlivé. Upozornenie číslo dva, zajtra je povinným tréningovým dress codeom biela a vysoké ponožky (odvážnejší môžu prísť len v ponožkách, ale v bielych).