Chcel by som sa dnes prihovoriť tým z Vás, ktorí si prešli v živote obdobím istej formy samoty, a dodnes sú tak trochu samotármi, priam introvertmi. Či už to bolo v detských časoch, keď sa s Tebou nechceli hrať deti na dvore, pretože pri každej hre na schovávačku si sa nestihol skryť ani keď sa rátalo do 500. A tak Ti mama dávala do vrecka kolieska salámy aby sa s Tebou hrali aspoň pouličné psy.

Alebo to bolo na strednej, keď si bol vplyvom puberty tak neatraktívny, že rande s Tebou odmietla aj Tvoja slepá spolužiačka a tak Ti všetku svoju lásku venoval len a len svojej ľavačke a plagátom s Britney Spears. Možno si niečo podobné zažil počas vysokoškolského štúdia, obzvlášť ak si študoval nejaký technický, alebo IT odbor a síce si dokázal rozoznať počet pixelov, ale spolužiaka od spolužiačky ani keď sa vyzliekli.

Samota má skrátka veľa podôb, a každý ju znášame po svojom. Ak patríš do jednej z vyššie uvedených skupín, tak nedávna Team Series bola pre Teba zrejme nočnou morou, pretože na spoluprácu v tíme jednoducho nie si zvyknutý. Je dosť možné, že tréningy s týmito workoutami si jednoducho odignoroval, čím si síce dosiahol pokoj v duši, no pripravil si sa o naozaj intenzívny zážitok.

Nie, nechcem Ti nič vyčítať, takže nevyťahuj polepené plagáty spod postele aby Ti bolo aspoň na 5 minút ľahšie, radšej čítaj ďalej. Rozhodli sme sa totiž, že jeden z Team Series wokoutov si zopakujete. Nie však tímovo, ale každý sám za seba. Budeš mať svoj priestor na hrazde, svoj DB na snatche a svoj box na box step overs. Tempo si budeš určovať Ty sám a nebudeš sa musieť nikomu prispôsobovať. Nikto (okrem trénera, ale tomu za to platíš) nebude po Tebe kričať „pridaj…zdvihni ten DB!!!“, budeš jednoducho pánom svojho workoutu a my sme zvedaví, či ho zvládneš lepšie ako ste ho zvládali v tímoch.

[wod]For time:
30 TTB
40 DB snatches (22.5/15)
50 DB box step overs (2×22.5/2.15)
40 DB snatches
30 TTB[/wod]

„Som introvert, na bare visím sám, som introvert, dievčatá nehľadám…“ Aj toto si budeš môcť počas piatkového wodu spievať a možno sa Ti budú TTB zdať konečne o niečo znesiteľnejšie.