Za čo by ste dokázali obetovať svoj život?! Ak máte deti, tak odpoveď je zrejme jasná, veď žiadny rodič nechce svoje deti prežiť, a ak by to bolo v jeho silách, tak by určite spravil všetko preto aby svoje dieťa zachránil. Ale dokázali by ste sa zachovať rovnako aj v prípade úplne cudzieho dieťaťa?!

Napríklad dieťaťa, ktoré prechádza cez cestu nevidiac rútiace sa auto, ktorého šofér pre zmenu nevidí nevinné dieťa. Dokázali by ste zrážke zabrániť tým, že by ste sa do dráhy auta hodili Vy?! Ja viem, že je to situácia pritiahnutá za vlasy a nikto by sa v nej nechcel ocitnúť, ale čo ak raz?! Dokázali by ste byť hrdinom, ktorý by si za svoj hrdinský čin slávu neužil?!

Josie Wells sa presne takým hrdinom stal. Ťažko povedať či proti svojej vôli, pretože ak sa raz niekto rozhodne byť policajtom, tak musí byť pripravený na to, že bude denne riskovať svoj život aby sa jeho blízki cítili bezpečnejšie. O život prišiel pri snahe zatknúť dvojnásobného vraha. Je to silný paradox, pretože muž, ktorý sa snažil ľudské životy ochraňovať zomrel rukou muža, ktorému bol život ľahostajný. Ale žiaľ život nie je len o happy endoch, a teraz naozaj nemyslím tie po thajskej masáži.

Hero wod nesúci jeho meno je podobný Murphovi, tiež začína a končí míľou behu a preto by ste sa mali pripraviť na dlhý workout. Škálovať zrejme budeme, no tentokrát chceme aby ste „trpeli“ naozaj dlho, čiže ak stihneš wod do 15tich minút, príliš si si to zľahčil. A ak poškuľuješ po veste, ktoré je spomenutá v zátvorke, tak nech sa páči, ale len ak si donesieš svoju, keďže tie murphovské sme mali len zapožičané. No verte mi, že väčšine z Vás budú stačiť len tie Vaše prirodzené vestičky „uštrikované“ z páperového ochlpenia Vašich „mužných“ hrudí.

[wod]**Josie**
For time (wearing a 9kg vest):
1600m Run
Then: 3 Rounds of:
30 burpees
4 Power cleans (70/47,5)
6 Front squats
Then: 1600m Run[/wod]

„We can be heroes, just for one day…“