V siedmy deň týždňa siedmeho mesiaca budete robiť sedem squat snatchov. Veľmi silná symbolika a zrejme nie náhodná. No a keďže sedmička je považovaná za šťastné číslo, nech aj Vaše snatche šťastie sprevádza. Aj keď ťažko povedať, či sa dá pri snatchovaní spoliehať na šťastie, skôr by ste mali mať dôveru vo svoje schopnosti a dbať na techniku.

Jednak preto, že squat snatch je najkomplexnejšou vzpieračskou disciplínou a jednak preto, že budete mať činku nad hlavou. Nie netvrdím, že sa teraz máte pos…zľaknúť a celú nedeľu stráviť vo svojej plagátmi oblepenej izbičke, len sa Vám snažím povedať, že k činke by ste mali pristupovať s rešpektom a sústrediť sa na každý jeden lift, ku ktorému sa v nedeľu dostanete.

Priestor a čas budete mať na to dostatočný a tiež nebudete v strese z toho aby ste tých 7edem snatchov stihli za čo najkratší čas. Pred spaním si napozerajte nejaké videá, ideálne týkajúce sa snatchov (pozor na preklepy pri zadávaní do prehliadača), aby sa Vám cez noc technika lepšie uložila do hláv, v nedeľu to nemusí byť na škodu. Už teraz sa teším ako sa prejaví, kto aké videá pred spaním pozeral…

[wod]7×1 Squat Snatch[/wod]

A keď si náhodou začneš myslieť, že si snatchol solídnu váhu, tak príde Dmitry a snatchne ešte viac, jednou rukou.