Deň pred pamiatkou zosnulých sa to bude v uliciach len tak hemžiť rôznymi príšerami, maskami a ktovie čím všetkým. Väčšina z Vás sa večer určite chystá na helloweensku párty, na ktorú ste si poctivo pripravovali svoj kostým aby ste aspoň na chvíľku mohli byť niekym iným. Pravdepodobne však len vizuálne, keďže pre väčšinu ľudí je maska len akousi príležitosťou byť samým sebou, konečne. Nikto mi nevidí do tváre, nikto ma nespozná na základe oblečenia, ktoré nosievam bežne, a ja sa teda nemusím správať podľa šablóny, ktorú odo mňa okolie vyžaduje. Tvoja maska je teda zároveň Tvojou pravou tvárou, istá skupina ľudí dokonca takúto masku nosí celý život. Ak náhodou nemáš vopred dohodnuté miesto kde budeš chcieť svojou maskou ohúriť, dávaj si pozor kam vstúpiš. Ak bude pred vchodom priveľa ľudí v čiernych plášťoch a pri vstupe budú od Teba chcieť hodinky, prehodnoť svoju účasť na tejto párty, pretože vo veľmi krátkom čase na Tebe ostane len tá maska, ktorá Ti zakrýva tvár a Ty síce spoznáš veľmi veľa nových ľudí, ale zrejme zo vzdialenosti výrazne prekračujúcej Tvoju uzavretú intímnu zónu (0-15cm vzdialenosť od Tvojho tela, 15 cm platí pre všetkých, páni!).
Ak som teraz zbúral Tvoje plány na halloweensku párty, nevadí, mám pre Teba lepšiu ponuku! Príď na tréning a ver mi, že po ňom už žiadnu masku potrebovať nebudeš, pretože Tvoja tvár bude hrať všetkými farbami a úsmev sa Ti asi tiež skriví do opačnej strany. Takže po dvadsiatich minútach budeš sám sebou aj bez masky, resp. asi budeš skôr sám bez seba, ale v podstate je to jedno a to isté. Počas 20tich minút budeš striedať 15/10 kalórii na bikeu s 3omi muscle upmi, v jednej minúte bike, v druhej kruhy. Dané množstvo kalórii sa bude zdať milovníkom bikeovania zrejme primalé, ale verte mi, že pri desiatich kolách bude tých kalórii až až. To isté sa dá povedať aj o MU, respektíve ich škálovanej verzii, keďže ide o náročnejší gymnastický pohyb. Verím, že som Ťa odhovoril od zbytočných večierkov, na ktorých sa budeš musieť skrývať za masku a prídeš radšej na tréning, ukázať svoju pravú tvár.

[wod]WOD: 20min EMOM:
Even: 15/10 Cal Bike
Odd: 3 Muscle Ups[/wod]

Keď môže Noah Ohlsen zvládnuť 28 musle upov unbroken, prečo by si Ty nemal zvládnuť tri v každej druhej minúte?! Možno len preto, že Ťa rozbije 15 kalórii na bikeu viac ako očakávaš…